Про компанію

     Наш садовий центр - "ЧудоДерево". Назва співсвучно у назві відомого дитячого вірша письменника Корнея Івановича Чуковського. Ту теплу казку, яку нам читали у дитинстві батьки і яку ми вже читаємо своїм дітям. Звичайно, в нас ви не знайдете дерев, на яких дозрівають валянки, черевики або лапті. Але навіть без цього про багато декоративних рослин можна промовити словами поета:  «…Вот какое дерево, Чудесное дерево!...»

 

Наприклад: Метасеквоя (Metasequoia glyptostroboides) - релікт, що зберігся до наших днів, відбитки пагонів цього живого скам'янілості знаходять у відкладеннях мелового періоду. Або ж Гінкго (Ginkgo biloba) - рослина, що має властивості як листяних, так і хвойних рослин. Тут же дивовижно-повітряна Скумпія (Cotinus), оцінивши красу цього куща, в Україні її називали іскристе-дерево або навіть чудо-дерево.

 

Ці та інші "дива" можна знайти на нашому торговому майданчику, або, завдяки нашим широким зв'язкам з виробниками декоративних рослин України та Європи, організувати їх доставку в прийнятні терміни. Звичайно ж, діяльність нашого садового центру не обмежується продажем рослин. Ми виконуємо роботи з благоустрою. Здійснюємо проектування (ландшафтне проектування, проектування озеленення, проекти поливу). У нас є всі можливості, щоб втілити проектні креслення у реальні ландшафти та сади.

 

Наші спеціалісти зможуть перемістити та сплвнувати ґрунт, здійснити кваліфіковану посадку рослин, засіяти газон або укласти рулонний газон, встановити систему поливу. І, в свою чергу, організувати післяпродажне та гарантійне обслуговування. Ми готові виконувати роботи з догляду за садом: стрижку газонів і чагарників, сезонну обрізку та укриття рослин на зиму, обробку хімічними препаратами, пересадку тощо.

 

Хотілося б сказати, що вся наша діяльність спрямована на створення навколо вас того рослинного Чуда, перебуваючи в якому, вам буде комфортно і затишно.

 

Перефразовуючи класика, виступимо з побажанням: «Пусть у ваших у ворот ЧудоДерево растет!»